KK 355ml Kid Classic Strawberries (STB) sport cap - NOVINKA


  • 19,95€

  • Kód produktu: 1008860
  • Dostupnosť: Skladom
  • 1

Detská fľaša o objeme 355 ml z potravinárskej nerezovej ocele 18/8 do mesta aj do prírody. Zdravá a k životnému prostrediu šetrná alternatíva k plastovým a hliníkovým fľašiam. Nové až 4x odolnejšie prevedenie povrchovej úpravy.
Fľaša Klean Kanteen Classic je jeden z priekopníkov medzi nerezovými fľašami na vodu. Uvedená na trh bola už v roku 2004 s dizajnom natoľko dobrým a praktickým, že ho nebolo nutné za celú dobu výrazne meniť. Od začiatku bola navrhnutá ako zdravá alternatíva k polykarbonátovým a hliníkovým znovu použiteľným fľašiam. Od počiatku bez ftalátov, olova, BPA alebo iných toxínov. Dnes rada fľaší Classic pokračuje a je obľúbená u veľa zákazníkov pre svoju trvanlivosť a praktickosť.
Vyrobená je z vysoko kvalitnej potravinárskej nerezovej ocele 18/8. Je zdravotne bezpečná, bez akýchkoľvek toxínov a nezachytáva pachy alebo príchute. Bez ohľadu na to, koľkokrát je naplnená, alebo na to, čo do nej nalejete, udržuje táto fľaša čerstvú a čistú chuť nápoja. Z hrdla 44 mm sa ľahko pije, zároveň je dostatočne veľké na kocky ľadu alebo pre použitie kefy pri čistení.
Fľaša je prispôsobená menším detským rukám a pohodlne sa vojde do väčšiny držiakov na pitie v autách, detských kočiaroch a podobne.
Hlavné prednosti:
- široké hrdlo (4,4 cm)
- 18/8, extra trvanlivá, vysokokvalitná potravinárska nerezová oceľ
- bez BPA (bisfenol), ftalátov, olova a iných jedov
- vnútorný nerezový závit
- štíhly dizajn vhodný pre väčšinu držiakov nápojov
- zaoblené okraje sa ľahko čistia, sú bez ťažko prístupných miest kde sa hromadí špina a baktérie
- vrchnáky vyrobené z polypropylénu #5 bez BPA
- nerezové vrchnáky dostupné s očkom alebo ploché
- ľahko ručne umývateľná
- bezpečné pre umývačku riadu
- ľahká, znovu použiteľná, zdraviu prospešná fľaša
- udržiava nápoje čerstvé s čistou chuťou
Objem: 355 ml (12 oz)